En Güzel Kazanç Dostluktur!

Peşrevzâde gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Son olarak Ataşehir şubesi ile misafirlerine hizmet vermeye başlayan Peşrevzâde markasına yoğun talep var.

Orjinal konseptiyle tatlı dünyasında aranan lezzet olmayı başarmış ve ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firma olan Peşrevzâde, misafirlerinin ilgi ve alakalarından memnun.

Gerek sosyal medya gerekse de inceleme sitelerinde sürekli övgüyle bahsedilen Peşrevzâde tatlıları, bilindiği üzere fabrikada sağlıklı koşullarda üretilip şubelerine taze taze gönderilmektedir. Bu bakımdan bakıldığında diğer tatlı firmalarında ayıran en önemli unsur üretim yerinin hijyenik ve üretimde güvenilir hammade kullanılmasıdır.

Maharet Ellerimizde!

Foursquare gibi inceleme sitelerinde Peşrevzâde misafirleri deneyimlerini diğer kullanıcılar ile paylaşmaktadır. Peşrevzâde tatlılarına olan bağlılığını gösteren kullanıcılar, aynı zamanda Türkiye’nin en sevilen tatlıcısı Peşrevzâde’ye olan sevgisini de göstermektedir.

Maharet Ellerimizde!” sloganıyla hizmet veremeye devam eden Peşrevzâde, misafirlerine Ataşehir şubesi ile birlikte daha güçlü bir şekilde memnuniyet garantisi vermeye devam etmedir.

Bu kadar güzel künefe hayatta yemedim ve bu kadar çeşit görmedim!!!

Sizleri de tatlı ve böreklerimizi denemek için en yakın Peşrevzâde şubemize bekliyoruz..