Peşrevzâde, Gaziantep’te Hizmete açıldı

Öncelikli hedeflerinin müşterilerilere lezzetli ürünler sunmak olduğunun bilgisini veren Peşrevzade Gaziantep Şubesi İşletmecisi Barış Albustanoğlu, “Gazianteplilerin damak zevkine uyan lezzeti yakalamış durumdayız. Peşrev böreği, son dönemde ülke genelinde yoğun ilgi görüyor. Gaziantep’te de aynı ilgi ile karşılaştık” diye konuştu.

Türkiye geneli toplam 7 şubesi bulunan Peşrevzade Tatlı ve Börekçilik geçtiğimiz aylarda 8. şubesini Gaziantep’te açtı.
Peşrev böreğini franchise sistemi ile Gazianteplilerle buluşturduklarını söyleyen Peşrevzade Gaziantep Şubesi İşletmecisi Barış Albustanoğlu, “Böreğimizin en büyük özelliği peynirinde gizlidir. Bol peynirli böreklerimizde yöresel 3 çeşit peynir kullanılıyor. Ayrıca böreklerimizde sadeyağ ve tereyağı kullanıyoruz. Şu anda işletmemizde peynirli, pastırmalı, kavurmalı, kıymalı ve ıspanaklı börek çeşitlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimiz isterlerse rahat ortam sunduğumuz iş yerimizde yiyorlar veya paket olarak alabiliyorlar. Bütün çeşitlerimiz yoğun bir talep görüyor. Ayrıca, tatlı çeşitlerimiz de ilgi gören ürünlerimiz arasında yerini aldı” dedi.

“Yoğun talep alıyoruz”

Öncelikli hedeflerinin müşterilerilere lezzetli ürünler sunmak olduğunun bilgisini veren Albustanoğlu, “Gazianteplilerin damak zevkine uyan lezzeti yakalamış durumdayız. Peşrev böreği, son dönemde ülke genelinde yoğun ilgi görüyor. Gaziantep’te de aynı ilgi ile karşılaştık. Açıkçası, beklediğimizin de üzerinde bir taleple karşı karşıya kaldık. Bizim için önemli ve ilk sırada müşterilerimizin memnun şekilde ayrılmasıdır. Bizlerde bunu başardığımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Hedef Gaziantep’te 2. şube

Yeni bir şube olmalarına rağmen börek ve tatlılarının Gaziantepliler tarafından sevildiğine değinen Barış Albustanoğlu sözlerine şöyle devam etti, “Yıl içerisinde 2. şubemizi açmayı düşünüyoruz. Bu lezzeti Gaziantep halkına sevdirdiğimiz için çok mutluyuz. Müşterilerimizin memnuniyet mesajları ve artan talep, bizleri yeni şubeler konusunda cesaretlendiriyor. Bu gidişle yeni şube açma planlarını hızlandıracağız gibi görünüyor. Ayrıca markamıza değer katmak hedeflerimiz arasındadır.”